Dacia Sandero

Mały samochód zwinny i solidny

dacia-sandero.jpg

DACIA SANDERO JUŻ OD 750 ZŁ/MIES. BRUTTO (RRSO 12,99%) W KREDYCIE SMART START (1)

  • silniki ECO-G z fabryczną instalacją LPG
  • 3 lata gwarancji + 2 lata dodatkowej ochrony pogwarancyjnej (2)
  • 5 lat przeglądów 
  • ubezpieczenie od 1,99% przy wyborze kredytu Smart Start (3) 
  • zyskaj do 3 500 zł na wkład własny (4)

 

Zapytaj o ofertę

Zwinny i solidny

Sandero odsłania swój całkowicie odnowiony design. Wnętrze, dzięki jednej z najlepszych przestrzeni w swojej kategorii, przestronny bagażnik i praktyczne schowki , dostosuje się do Twoich codziennych obowiązków, aby podróże były jeszcze przyjemniejsze.

Dowiedz się więcej

dacia-sandero-bji-ph1-001__1_.jpg

Komfort i jakość
wykończenia

79a42c9cad.webp

Fotele przednie zapewniające jeszcze większy komfort, jeszcze więcej miejsca dla pasażerów na wysokości ramion i kolan, liczne schowki i pojemny bagażnik. Podróż Sandero to prawdziwa przyjemność.

dacia-sandero-bji-ph1-005.jpg

Deska rozdzielcza z chromowanymi brzegami, klamki drzwi oraz przyciski z efektem satyny, materiałowe wykończenia na desce rozdzielczej oraz panele drzwi... Sandero wie jak ważne są szczegóły.

Wyposażenie

Prostota użytkowania

dacia-sandero-bji-ph1-037.jpg

Zaprojektowana od nowa deska rozdzielcza

Ułatw sobie pobyt na pokładzie dzięki nowej organizacji deski rozdzielczej, która skupia w jednym miejscu najważniejsze elementy sterowania Sandero.

dacia-sandero-bji-ph1-032.jpg

Kierownica jest regulowana w pionie i w poziomie

Dzięki nowej, specjalnej funkcji, z łatwością ustawisz kierownicę w pionie i w poziomie jednym gestem, zapewniając sobie optymalną pozycję do jazdy.

dacia-sandero-bji-ph1-033.jpg

Optymalny komfort termiczny

W trakcie podróży, możesz sterować temperaturą i cieszyć się optymalnym komfortem dzięki systemowi automatycznej klimatyzacji.

Multimedia

Współczesna technologia

79a42c9cad.webp

Media Nav**

Miej dostęp do wszystkich informacji, nie spuszczając wzroku z drogi dzięki dużemu 8’’ ekranowi dotykowemu z funkcją replikacji telefonu komórkowego. Telefon, radio, nawigacja GPS, multimedia… Podłącz swój smartfon przez Bluetooth® lub do gniazd jack i USB. Dzięki 6 zintegrowanym głośnikom, możesz korzystać z wysokiej jakości dźwięku.

** Kompatybilny z Android Auto™ i Apple CarPlay™. 

dacia-sandero-bji-ph1-016.jpg

Media Display*

Uzyskaj dostęp do swoich ulubionych aplikacji z poziomu dużego 8’’ ekranu dotykowego z funkcją replikacji telefonu komórkowego i podróżuj w rytmie swojej ulubionej muzyki dzięki 4 zintegrowanym głośnikom. 

dacia-sandero-bji-ph1-017.jpg

Media Control i aplikacja Dacia Media Control

Dzięki nowemu systemowi Media Control z radiem, parowaniem telefonu Bluetooth®, możesz sterować systemem audio za pomocą przełączników na kierownicy. Aby pobyt na pokładzie był jeszcze bardziej komfortowy, aplikacja Dacia Media Control ułatwia dostęp do Twojego ulubionego systemu nawigacji w telefonie komórkowym i wyświetla interfejs radia na jego ekranie. 2 głośniki są zabudowane w drzwiach przednich.

(1) RRSO dla Kredytu Dacia Smart Start wynosi 12,99% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 89 341,00 zł, okres 61 miesięcy, wpłata własna 15 724,02 zł (w tym dopłata Importera 4 467,05 zł), oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 8,99%, finansowane: prowizja bankowa: 2 944,68 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 5 604,31 zł. Miesięczna rata kredytowa 1 093,15 zł. Ostatnia rata 46 153,56 zł. Całkowita kwota kredytu: 73 616,98 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 11 1742,61 zł. Stan na dzień 03.07.2024 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (Mobilize Financial Services) i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.

(2) Pakiet przeglądów Easy Service dla Sandero dostępne w cenie 3 799 zł zawiera dodatkowe 2 lata ochrony pogwarancyjnej z limitem 80 000 km. Oferta za 3 799 zł obowiązuje w ciągu trzech miesięcy od chwili wydania pojazdu. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Dacii

(3) Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie DACIA – ALLIANZ , PZU, ERGO HESTIA. WARTA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,99% wartości samochodu w ramach finansowania Dacia Smart Start i Dacia Business Plan, skierowany jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Wszelkie ewentualne zwyżki za użytkowanie pojazdu opłaca klient. Ofertą nie mogą zostać objęci klienci, którzy według obowiązującej w segmentacji w wymienionych TU przynależą do segmentu Klienta Korporacyjnego.

(4) Zysk zależy od wersji wyposażenia wybranego pojazdu i stanowi dopłatę do wkładu własnego w finansowaniu Smart Start w RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (dopłata obniży wysokość raty i koszt kredytu). Oferta obowiązuje od 03.06.2024 do 30.09.2024 r. Dostępność pojazdu może się różnić w zależności od dostępności w salonie. Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Dacia, których lista dostępna jest na dacia.pl